İzmir Coast: En Özel Gecenizde Müzik Şansa Bırakılamaz!

İzmir Coast’ın yetenekli Dj’leri 1000’in üzerinde düğün deneyimiyle bu özel gecede en büyük destekçiniz oluyor


Müzik Şansa Bırakılamaz…

Günler öncesinden başlayan hazırlıklar, özenle seçilmiş konuklar, mükemmel bir mekan, en ince detayıyla hazırlanmış dekor ve organizasyon… Tüm bunları hayatınızın en özel gecesi için hazırladığınızı biliyoruz ve bu geceyi mükemmel bir anıya dönüştürmek için ilk günkü heyecanımızla yanınızdayız. İzmir Coast Dj Ekibi düğün organizasyonları, kokteyller, kutlama ve doğum günleri, iş yemekleri gibi özel gecelerinizde sizi en iyi anlayan ve en uygun çözümleri sunan kurumsal ortağınız olacaktır.
Seçim sizin!
İster düğün müziği, ister sahil kenarında bir flamenco dinletisi ya da RnB’nin karşı konulmaz enerjisi, dinlemek ve duymak istediklerinize siz karar verin, beraber planlayalım. Küçük sürprizlerimizle ritmi karşı konulmaz hale getirelim. Kendi bildiğimizi doğru kabul etmek yerine, sizin önceliklerinize önem veriyoruz.
Sıradan bir Dj değil!
Kadromuzun tümü özenle bir araya gelmiş ve konusunda tartışmasız en iyi Dj’lerden oluşuyor. Sadece müzik bilgimizle değil, kıyafetimizden diksiyonumuza, anlayışımızdan paylaşımcılığımıza kadar her yönümüzle özel gecelerinizin yıldızı olmaya adayız. Ve unutmayın ki, bölgemizdeki üst düzey işletmelerin tamamı bizimle çalışmayı tercih ediyor*.
Birlikte en heyecan verici geceleri hazırlayabiliriz. Gelin organizasyonlarınızda, kurumsal kimliğimizle sizi en iyi şekilde temsil edelim.
  • Etkinlik alanı analizi ve en iyi ses sisteminin belirlenmesi…
  • Giriş, ilk dans ve pasta şarkılarının belirlenmesi…
  • Müzik akışının davetlilerin beklentileri ve düğün sahiplerinin istekleri doğrultusunda hazırlanması…
Erman Eroğlu
Organizasyon ve Ses&Işık Sistemleri
Tel: 0.533.683.13.56

Fax : 0.232.339.83.77

Mail : info@izmircoast.com
www.izmircoast.com

image_2

Hemen Teklif Al!

Birlikte en heyecan verici geceleri hazırlayabiliriz. Gelin organizasyonlarınızda, kurumsal kimliğimizle sizi en iyi şekilde temsil edelim.

image_2