Temel Dj’lik Egitimi (Nasıl Dj Olunur)

Kurs Toplam 3 hafta sürmekte ve size, klüp ve ev ortamında şarkı listenizi oluşturarak, performans sergilemenize yetecek temel bilgiyi kazandırmaktadır. Kurs tamamen bire bir dersler şekilinde sürdürülmektedir ve öğrenciye özeldir. Toplam 6 ders ve 9 saat süren eğitim sırasında, kulüp standardı olmuş tüm markaların tanıtım ve eğitimi verilmektedir. Kursu bitiren öğrenciler Dj’liğin temeline dair tüm bilgileri kazanmaktadır. Model aynı bir sürücü kursu gibidir. İzmir Coast size araba kullanmayı öğretir ancak iyi bir şöför olabilmek için Temel Dj Eğitimini tamamlayan kursiyerlerin trafiğe çıkmaları gerekmektedir. Bu ancak daha çok pratik ve Dj stajyerliği ile mümkün olmaktadır. İzmir Dj Kursu denince ilk akla gelen program olan Temel Dj’lik Eğitimi yılın tüm aylarında açık bir programdır.
Sizde toplam fiyatı 1000TL olan bu kursa katılmak isterseniz telefon numaralarımız;
Sevket Pakel: 05064968372
setupdjsch

  • Kişiye özel kurs planlaması
  • Ekipman tanıtımı ve kurulumu
  • Temel ritim bilgisi
  • Pitch eşitleme
  • Beat Mixing
  • Effekt bilgisi
  • Müzik türleri

Pioneer
Denon
Technics
RCF

Virtual Dj Kabini


Neler Kullanacağım?

Pioneer CDJ Serisi
Endüstri standartı olmuş Pioneer CDJ serisi Cd çalarlar ile eğitiminizi en anlaşılabilir şekilde sürdürebilirsiniz. Kursiyerlerimizin daha istekli kılabilmek için CDJ serisini tercih ettik.
Pioneer DJM
RCF ve EAW Monitorler
Endüstri Standartı Markalar

Dj Olma Şansını Dünyanın En İyi Markaları İle Yakala.

Yanlış duymadınız, kurulduğu günden bu yana 100’ün üzerinde kursiyer yetiştiren İzmir Coast Dj Akademi bu maceraya seni de ortak olmaya bekliyor…

Hemen Satın Al!

Tüm Akademi Kayıtlarında Kredi Kartlarına 9'a Kadar Taksit İmkanı

Hemen Satın Al!