Behringer Cmd Studio 4A

İlk ürünümüz Behringer CMD Studio 4A. Başlangıç seviyesi için ideal olan bu midi kontrol cihazı, kaliteli yapısıyla sadece amatörlerin değil profesyonellerin de ilgiyle yaklaştığı bu ürünün ilk Türkçe Anlatımı

Özellikler

Behringer CMD 4A 4 Deck ve 4 Kanal Midi DJ Kontrol Paneli

Tam Çözüm İçin CMD Studio 4A

CMD Studio 4A Temel Djing için ihtiyacınız olan ne varsa tamamını sunar. Studio 4A alelade stok fazlası bir controler değildir. İhtiyaçlar göz önünde tutularak kompakt olarak tasarlanmıştır.

Geniş Ölçekli Faderlar

Küçük faderlar djlerin en büyük baş belalarından biridir. CMD 4A bu sorunun ortadan kalkması için Geniş Ölçekli Faderlar sunar böylece kontrol alanınız genişler ve istem dışı hareketlerden kaynaklanabilecek olumsuzluklar ortadan kalmış olur.100 mm faderlar ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Geniş Platterler

Küçük boyutlu pletterlercanınızı sıkar değil mi? Kontrol alanı darlığı temel DJing sorunlarındandır. Bu büyük problemi görmezden gelemezdik. Geniş platterleriniz adeta plak kullanıyorsunuz gibi bir his sağlayacaktır. Geliştirilmiş yüksek performanslı platterler aynı zamanda sağlamdır ve kolay kullanılırdır. 6″ dokunma hassasiyetli platterler tam size göre!

Dahili Ses Arayüzü

Kontrolörü satın alıp evinize getirdiniz. Öylece kurup çalıştırabilir misiniz? Kontrolörü satın aldıktan sonra birde ses kartına ihtiyacınız olacak. Behringer CMD 4A ile bu külfeti ortadan kaldırdı ve dahili ses kartı sayesinde sizlere ek bir kolaylık sunmayı amaçladı. 4 adet USB çıkışı ve ses kartı CMD 4A içerisinde mevcuttur. Yüksek kalitede ara yüzünü 24-bit çevirici ve ultra minimal gecikmesi ile Windows veya OS X ile kullanıma uygundur.

Gözünü Ekranda Tut!

Kimse Dj’e baktığında onu pc ekranında facebook sayfasını güncellerken görmek istemez. Aynı zamanda bir dj’de kalabalıktan gözünü ayırmak istemez. Dikkatini dağıtacak şeylerden uzaklaşmak ister. Cmd studio 4a bu soruna alınan geri bildirimlerden sonra şu şekilde karşılık verdi; Eğer bir buton kullandığınız yazılımda yanıyorsa, Aynı zamanda CMD studio 4a’da da yanar.

Genel Özellikler

4-kanal, USB ses Arayüzü ile dahili 4-deck kontrol paneli.
Dj Yazılımı içerir ayrıca polüper ara yüzler Native Instruments Traktor*, Serato Scratch Live*, Ableton Live* ve daha birçok arayüz ile çalışma uyumludur.
GÜçlü 4 Kanal 4-kanal USB arayüzü 24-bit çevirici ve minimum gecikme ile Windows* ve OS X* uyumludur.
Geniş 6” hassas yüksek çözünürlüklü kontrol platterleri
Profesyonel 100 mm fader ve 60 mm volume faderı sayesinde hassas kontrol alanı.
2 kanal fader miksr kontrolü, 3-band EQ, EQ kill, FX assign, cue ve şarkı yükleme butonu
Pitch kontrol, auto looping, 8 hot cue ve full kontrol (2 FX (efekt) modülü için)
Backlit butonu sayesinde pc ekranına bakmaya gerek olmadan rahat kullanım.
Kolay taşınır ve sağlam tasarımlıdır.

Teknik Özellikler

Ses Arayüzü

Çıkış

Tipi: RCA
Empedans: 120 Ω
Sinyal Ses Oranı: 97 dB
Crosstalk: < 80 dB @ 1 kHz Maks. Çıkış Seviyesi: +8 dBu Kulaklık Çıkışı Tipi: 1/4" TRS konnektçr Maks. Çıkış Seviyesi: -4 dBu (+18 dBm) @ 32 Ω loading Digital Süreç Çevirici: 24 Bit Sample Oranı: 48 kHz Bilgisayar Bağlantısı USB: USB 2.0, tip B Güç Desteği Voltaj: 100-240 V~50/60 Hz Güç Tüketimi: Maks. 12 W Ana Bağlantılar: Adaptör Fiziksel Özellikler Genişlik: 502 mm Derinlik: 317 mm Yükseklik: 59 mm Ağırlık: 2.7 kg Not: Kutu içeriğinde cd bulunmamaktadır. Aşağıdaki adresin download bölümünden güncel sürücü ve yazılımını indirebilirsiniz. http://www.behringer.com/EN/Products/CMD-STUDIO-4a.aspx