wedding

İzmir Coast ekibi uzun yıllara dayanan organizasyon ve etkinlik tecrübesiyle size en iyiyi sunmayı hedefler. İzmirin tanınmış birçok etkinlik alanı en özel parti ve kutlamalar için her zaman İzmir Coast ekibini tercih etmektedir.

Günler öncesinden başlayan hazırlıklar, iyi hazırlanmış dekor, özenle seçilmiş yemekler ve seçkin davetliler, herşey tamam. Ya müzik? Müzik tabi ki şansa bırakılamaz.
İzmir Coast ekibi olarak ihtiyaçlarınızı ve kişisel tercihlerinizi özenle analiz ediyor ve size en uygun atmosferi yaratmak için titizlikle çalışıyoruz. Siz bu heyecanlı geceye hazırlanırken size geniş arşivimizle zengin bir müzik yelpazesi sunuyoruz. Kendi bildiğimizi değil sizin hayalinize en uygun olanı üretmek için uzun soluklu bir ekip çalışması yapıyoruz. Bu geceye çok özendiğinizi ve her türlü detayı düşündüğünüzü biliyoruz, biz de İzmir Coast Ekibi olarak kıyafetimizden, ekipman ve insan ilişkilerimize kadar bütün detaylara özen gösteriyoruz. Davetten önce etkinlik alanının etüdünü yaparak, bir süpriz çıkmaması için her türlü önlemi alıyoruz. Gerek müzik tesisatı gerekse ışık ve dekor konusunda danışmanlık yapıyoruz.

…Kısacası mükammel bir gece için en güvenilir çözüm ortağınız oluyoruz.:

– Ev Partisi
- Kokteyl
- Kutlama
- Düğün
- Doğum Günü
- Yılbaşı 
- Defile 
- Mezuniyet Balosu
- Açılış

Referanslarımız