İzmir Coast Ses&Işık Sistemleri En İyi Çözüm

İzmir Coast günün gereksinimlerini uyan, en iyi marka ve modellerde ses sistemleri ile, her bütçeye ve büyüklüğe uygun çözümler sunuyor. Ses ışık gereksinimlerini en iyi bu alanda çalışan Dj ve müzisyenler analiz edebilir, işte bu anlayış ile tecrübemizi sizin ihtiyaçlarınıza aktarıyoruz. Özellikle düğünlerde yaşanan en büyük problem, kalitesiz ses sistemlerinin yarattığı sorunlardır.

Yemekte, organizasyonda hatta hava şartlarında oluşan bir aksilik bile telafi edilebilir iken ses sistemi konusunda yapılan bir hata bu en özel geceyi bitmesi için dua edilen bir çileye dönüştürebiliyor. “Saat 22:00 civarlarında boşalmaya başlayan organizasyonların sayısı hiç de az değil” diyor konuştuğumuz bir mekan sahibi ve ekliyor; “Bu hüsranın sorumlusu genellikle ses ve müzik seçimindeki yanlışlıklar oluyor…” diye ekliyor…
Tüm Yönleriyle Düğün Müziği Seçimi; Orkestra mı? Dj mi? (Yazı Dizisi)– 19 Nisan 2013

İzmir Coast yalnızca kendini ispat etmiş dünya çapında markalar ile çalışır. Seçtiği tüm sistemler organizasyon sahiplerinin çeşitli büyüklükteki ihtiyaçlarına göre özel olarak düşünülmüştür. Ses&Işık departmanımız küçük bir organizasyonun sağlıkla yürümesi için gereken tüm ön araştırmaları yapıp ekipman seçtikleri gibi, binlerce kişiye hitap eden konser ve gösteriler için de gerekli seçimleri yapmaktadır. Sahip olduğumuz ses sistemleri her sene yenilenmektedir, böylelikle siz her zaman en son teknolojiyi kullanmanın güvenini yaşarsınız.

İmren Han Alaçatı Otel’i oldukça şık üç bahçeden oluşuyor, bu alanlardan biri nikah, biri yemek, biri de sahne olarak kullanılıyor. Bu alanların tümü farklı büyüklük ve koşullarda konumlanmış durumda. Biz organizasyondan 1 ay önce keşif işlemlerini tamamladığımız için, gerekli tüm önlemleri aldık. Müziğin bir an bile kesilmemesi için iki adet Dj setup kullandık, böylelikle sahneden sahneye geçen bir peri masalı gibi bütün düğünü müzik ve ışık ile bir şölen haline getirdik. Öğrendik ki bir gün önceki düğünde bu konuda hazırlık yapılmadığı için yemek organizasyonu sonrasında insanlar eğlenceye katılmadan evin yolunu tutmuş. Organizasyon sahipleri onlara böyle kötü süprizler yaşatmadığımız için bize defalarca teşekkür ettiler.
23 Eylül 2013 İmren Han Otel Alaçatı Düğün Röportajları

Wİ: Peki ya kullandığınız sistem, getirilmesi gereken ekipman nelerdir? Bunları siz mi temin ediyorsunuz? Yoksa organizasyon sahipleri bu ekipmanları temin etmek zorundalar mı?

EE: Kullandığımız sisteme Dj Setup denir, genellikle birkaç cd çalar ve bir mikserden oluşur. Günümüzde bu sistem tamamen bilgisayar destekli bir hale gelmiştir ve son derece hızlıdır. Seslendirme için ise mekanın boyutları ve kişi sayısı esas alınmalıdır, açıkçası maliyeti yükselten şey ses ve ışık sisteminin büyüklüğüdür. Evlenecek çiftlerin bunun için hiçbir çaba sarf etmelerine gerek yoktur, bizim gibi kurumsal şirketler a’dan z’ye tüm ekipmanlarını, ses ve ışık sistemlerini organizasyondan saatler önce mekana getirerek kurar ve test ederler. Temin etme işi tamamen bize aittir.
Tüm Yönleriyle Düğün Müziği Seçimi; Dj – İzmir Coast Dj’s – 25 Haziran 2013

Gelin bu en özel gecenizde İzmir Coast Ses Işık Sistemleri garantisini tercih edin. Risk almayın ve kötü süprizler ile karşılaşmayın. Profesyonel birilerinin bu işi güvenle yapacağından emin olarak bu en özel gecenin tadını çıkarın!


Hemen Teklif Al!

Markalarımız